wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności
Hity sklepowe
Idź do nieba! - abp Fulton Sheen

Idź do nieba! - abp Fulton Sheen

49,90 zł
Duchowa mapa do wieczności Dokąd prowadzi droga naszego życia? W jakim kierunku chcemy zmierzać? Każdy musi dokonać wyboru. Sługa Boży arcybiskup Fulton J. Sheen z pasją zachęca do zwrócenia naszych kroków w stronę nieba. Daje też szczegółową mapę…
Apokalipsa ks. Dolindo - Jakub Jałowiczor

Apokalipsa ks. Dolindo - Jakub Jałowiczor

29,90 zł
Czasy ostateczne oczami wielkiego mistyka z Neapolu Czy ks. Dolindo przepowiedział koniec świata?   Ksiądz Dolindo Ruotolo przygotowywał komentarz do ostatniej księgi Nowego Testamentu w 1944 roku, kiedy doszło do kolejnego bombardowania Neapolu. Jego…
Promocje
ZAMÓWIENIA POZA GRANICE POLSKI
Zamówienia poza granice Polski można składać mailowo na: przemek.janiszewski@gmail.com
Każde zamówienie w zależności od kontynentu (wysyłamy także zza Ocean) i kraju jest uzależnione od innej opłaty kurierskiej. 
Waluta
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Płatności

Informacje dotyczące płatności za zakupy w sklepie:

Możliwe są następujące formy płatności:

- PRZELEWEM: Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę (z doliczoną kwotą 14 zł. za przesyłkę). Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym  F.U.H. MWS Przemysław Janiszewski zamówienie jest przekazywane do realizacji.


DANE do PRZELEWU:

Przemysław Janiszewski
PKO BP I oddział w Zgierzu
46 1020 3440 0000 7102 0076 2641
Łódź, 91-322


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu