Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Przyjdź, usiądź u stóp Krzyża! Te siedem słów to „ostatnie kazanie” Zbawiciela świata. Słowa Jezusa ukrzyżowanego zawierają wszystko, co prorocy przepowiedzieli o Jego nauczaniu, cierpieniu i cudach.
Ta książka to pełna mocy refleksja nad ostatnimi słowami Jezusa Chrystusa. Autor, św. Robert Bellarmin, byt główną postacią katolickiej kontrreformacji, a jego wnikliwe duchowe spojrzenie przenika tutaj w głębiny Bożej prawdy. To dzieło zostało napisane przez świętego kardynała i doktora Kościoła pod koniec jego życia, kiedy zamieszkał w domu swojego zakonu w San Andrea, a zawarte w nim myśli miały na celu pomóc wiernym w naśladowaniu Chrystusa ukrzyżowanego.
Te rozważania nad ostatnimi słowami Jezusa pozwalają głębiej przeżyć Drogę Krzyżową, wspierając naszą wielkopostną podróż ku Tajemnicy Paschy Chrystusa. To zbiór medytacji dotyczących całego życia chrześcijańskiego, zawsze wskazującego na Chrystusa, który został wywyższony na krzyżu, „aby każdy, kto w Niego wierzy, miał życie wieczne”.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.