wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Hity sklepowe
Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać - Conrad W. Baars, Anna A. Terruwe

Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać - Conrad W. Baars, Anna A. Terruwe

39,90 zł
Psychiatrzy – Anna A. Terruwe, Conrad W. Baars odkryli, zbadali i opisali w swojej książce Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać (Wydawnictwo W drodze, wyd. III, listopad 2019 roku) skutki i sposoby leczenia jednostki…
Dbaj o dziś! 365 dni ze słowami ks. Piotra Pawlukiewicza

Dbaj o dziś! 365 dni ze słowami ks. Piotra Pawlukiewicza

49,90 zł44,90 zł
365 dni ze słowami ks. Piotra Pawlukiewicza Jako chrześcijanie musimy pamiętać, że nie jest pewne, czy za rok będziemy jeszcze tu, na tym świecie. Pewne jest, droga siostro, drogi bracie, tylko to, że dopóki  tu jesteś, masz czas. Masz ten wielki…
ZAMÓWIENIA POZA GRANICE POLSKI
Zamówienia poza granice Polski można składać mailowo na: przemek.janiszewski@gmail.com
Każde zamówienie w zależności od kontynentu (wysyłamy także zza Ocean) i kraju jest uzależnione od innej opłaty kurierskiej. 
Waluta
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie

Oficjalny sklep jednego z największych i najpopularniejszych kanałów katolickich na polskim YouTube "MOC W SŁABOŚCI". Oferuje najpopularniejsze katolickie książki z zakresu teologii, biblistyki, mariologii, historii Kościoła, Ojców Kościoła, ojców pustyni, mistyki, filozofii itp. oraz ebooki/audiobooki, różańce z linki spadochronowej, obrazy, ikony, opaski i odzież ewangelizacyjną et c.
Sklepik zrodził się z potrzeby Widzów kanału, którzy pragnę zgłębiać Bożą Mądrość oraz Prawdę o Bogu Ojcu, Synu Bożym i Duchu Świętym, a także o Niepokalanej i Błogosławionych/Świętych. 
Jego założycielem i jedynym administratorem jest twórca kanału YouTube "MOC W SŁABOŚCI", Przemysław Janiszewski.  
Sklep jest oficjalnie zarejestrowany i działa w zgodzie z polskim prawem gospodarczym i podatkowym. Współpracuje z wiodącymi w Polsce wydawnictwami katolickimi.

Wszyscy korzystający z usług sklepiku są objęci codzienną modlitwą różańcową, albowiem teologia to coś więcej niż wiedza o Bogu. Teologia to początek zgłębiania Bożej Mądrości i Miłości, które będziemy - in spe, kontynuować w Wieczności.

Wszystkiego błogosławionego i do zobaczenia najpóźniej w Niebie!

MwS

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu